0 (322) 224 12 15

info@gokdenizotokiralama.com

Alış Tarihi İade Tarihi Alış Yeri İade Yeri

Hakkımızda

Rent a Car,

Kurumsal ve bireysel araç veya filo kiralamada 20 yılı aşkın aktif tecrübesi ile araç kiralama hizmetlerinde farklı bir yer edinmiş olan Depar Rent a Car, geniş hizmet ağı, deneyimli ve güçlü kadrosu ile müşterilerine daima Rent a Car ayrıcalığı yaşatmaktadır.

Gökdeniz Rent a Car, siz değerli müşterilimize profesyonel ve kaliteli  hizmeti en ekonomik koşullarda sunmayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir..

Rent a Car, hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. (telefon nuraları  )


Rent a Car Vizyon,

Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetin, bize geri dönüşünün verdiği hazzı dolu dolu yaşamak için, işbirliği yaptığımız gerek kurumsal, gerekse bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap ederken, doğru kararı, doğru zamanda ve kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler sunabilmektir.

Hizmet verdiğimiz bireysel yada kurumsal müşterilerimiz ile ortak paydamız, kaliteli hizmet ve karşılıklı güvendir. Profesyonel kadromuzda amatör ruhu kaybetmemek temel değerler olmuştur.

Bizler, Rent a Car ailesi olarak vizyonumuz daki bu çizgiyi korumayı ve sektörümüzde lider olarak markalaşma hedefimizi, müşterilerimizden satış sonrası aldığımız karşılıklı güven ve yakınlıktan dolayı, geleceğimizden emin ilerlediğimize açık yüreklilikle inanıyoruz.